Makseviisid

Toodete tellimiseks ei pea Tellija registreerima end e-poe kasutajaks. Tellija valib soovitud toote(d), määrab iga toote koguse, toodete eest tasumise ning kohaletoimetamise viisi. Enne tellimuse lõplikku kinnitamist on Tellijal võimalik tellimus üle vaadata ning muuta esitatud tellimust. Pärast tellimuse üle vaatamist Tellija kinnitab tellimuse.

Kõik e-poes näidatud toodete hinnad on käibemaksuvabad (Laura Tikand OÜ ei ole käibemaksukohuslane). Tellitud toodete hinnale lisandub toodete kohaletoimetamise tasu vastavalt Tellija poolt valitud kohaletoimetamise viisile.

Tellija poolt kinnitatud tellimuse eest on võimalik tasuda Maksekeskuse AS  lingi abil ( Swedbank, SEB, LHV, Luminor ) või pangaülekandega arve alusel. Tehingud arveldatakse eurodes. Tellija ja Laura Tikandi vaheline leping loetakse sõlmituks pärast seda kui Tellija on tellimuse kinnitanud ja Laura Tikand on edastanud Tellijale tellimuse kinnituse. Tellimus jõustub Laura Tikandi poolt Tellijale toote välja saatmisega.
Laura Tikand OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.